TSE HYB Belgesi

Tüketiciye sunulan hizmetlerin ilgili Türk Standardı veya kriterlere uygun olduğunu gösteren belge TS-HYB belgesidir. Hizmet yeri yeterlilik belgesi anlamına gelir.  Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilir. 

TSE HYB, diğer adıyla hizmet yeri belgelendirme sertifikasyonu için firmamız danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Peki, TSE HYB Belgesi için başvuru nasıl yapılıyor, bu konuda yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Başvuru, elden ya da sanal ortamdan yapılabilir. Başvuru sahibinin bulunduğu adreste birden fazla faaliyet varsa, yalnızca tek başvuru kabul edilir. Ayrıca aynı unvan ve aynı adres için birden fazla başvuru yapılabilir.

İlk başvuru ile birlikte avans ücreti ödenir. Avans ücretinin ödenmesi ile başvuru işleme alınır. Eksik evraklar başvuru esnasında belirlenir, eksik evrakla başvuru kabulü olmaz.

TSE Belgesi Nedir?
TSE Belgelendirme Başvuru Şartları Nedir?
TSE Belgesi Nasıl Alınır?
TSE Belgelendirme Çeşitleri Nelerdir?
TSE Belgesi Yenileme ve İnceleme


TSE HYB begesi danışmanlık hizmeti için;

SM : 0 532 602 58 74 

info@hiracert.com

Profesyonel danışmanlık hizmeti, belgeli ve sertifikalı işletmecilik anlayışına en uygun çözümler HiraCert'te. Ekonomik fiyat ayrıcalığından siz de yararlanın. Bizimle merkez veya şubelerimiz aracılığı ile iletişime geçebilir, standartlar ve uygulama adımları hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Etiketler; tse hyb, tse hyb belgesi, tse hyb belgesi danışmanlık, tse hyb danışmanlık, tse hyb başvuru, tse hyb belgelendirme,
iso belgesi adana, iso belgesi mersin, iso belgesi antakya, fssc 22000 adana, fssc 22000 mersin, fssc 22000 antakya, ce belgesi adana, ce belgesi mersin, ce belgesi antakya.